Послуги IT-Group

Завдяки нашому багаторічному досвіду, ми можемо запропонувати кращі рішення, які виправдали себе на практиці і працюють в реальних умовах.

Перелік послуг компанії IT-Group


IT-АУТСОРСИНГ

Комплекс заходів по обслуговуванню обчислювального і мережевого устаткування. Підтримка усієї інфраструктури підприємств.
Гнучкий набір послуг і індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Налаштування серверів

Повний спектр послуг з налаштування UNIX серверів.
Підбір комплектуючих і складання якісного устаткування. Діагностика і виявлення пошкоджень. Налаштування і підтримка в режимі 24/7.

1С сервер під ключ

Автоматизація підприємства за допомогою комплексу управління 1с забезпечить зручне і якісне управління вашим бізнес процесом.

Відеоспостереження

Проектування, установка і налаштування інтелектуальних системи відеоспостереження для офісів, виробництв, складів, торгових і розважальних центрів, а також приватних і могоквартирных будинків і інших об'єктів замовника.

SEO, SMM, Контекстна реклама

Просування і SEO-оптимізація сайту під пошукові системи. SEO-аудит. Зняття санкцій пошукових систем Просування сторінок компаній в соціальних мережах, налаштування таргетованої і контекстної реклами.

WEB послуги

Розробка сайтів від простих візиток які надають інформацію про компанію в інтернет до порталів онлайн покупок, замовлення послуг і сервісів з широким спектром інтеграції, розширення і маштабування.

Відновлення даних

Відновлення інформації з жорстких дисків (HDD), твердотілих накопичувачів (SSD), USB флеш накопичувачів, карт пам'яті і інших носіїв а також мобільних пристроїв і портативної техніки.

Комплексні рішення для Вашого бізнесу від IT-Group

Ми допоможемо підібрати Вам найбільш відповідні рішення саме для Вашої компанії