SEO, SMM

КОНТЕКСТНА РЕКЛАМА

Пошукове просування


Послуга просування необхідна кожному власнику сайту. SEO або пошукова оптимізація допоможе не загубитися саме Вашому ресурсу серед мільярдів інших інтернет-ресурсів. З її допомогою Ви зможете отримувати постійний приплив відвідувачів.

Вже минув час, коли всі намагалися перехитрити алгоритми пошукових систем. Зараз стійкий результат дають продуманість стратегія і правильний контент, а не просто посилання і інші трюки які на даний момент можуть лише погіршити ранжування.

IT-Group допоможе розробити заходи і провести цілий комплекс робіт з поліпшення позицій сайту і збільшення його відвідуваності. Наша команда проведе оптимізацію сайту, як під вимоги пошукових алгоритмів, так і під потреби користувачів.


Переваги
SEO-оптимізації сайта


Поліпшення якості сайту

Оптимізація та покращення загального вигляду, функціональності і юзабіліті-характеристик ресурсу безпосередньо впливають на численні фактори ранжування.

Результат і довгостроковість

Результат від робіт по SEO-просуванню зберігається навіть після припинення робіт над сайтом.

Цільова аудитория

Пошукова оптимізація сайту проводиться для залучення цільової аудиторії, яка безпосередньо зацікавлена в товарах або послугах які Ви надаєте.

Впізнаваність бренду

Просування ресурсу в ТОП - важливий етап формування репутації компанії в очах конкретного відвідувача. Чим частіше сайт будуть бачити в верхніх позиціях видачі пошукових систем, тим швидше його запам'ятають як бренд.

Чому потрібно довірити пошукове просування сайту IT-Group?


Індивідуальна стратегія

Для кожного клієнта фахівцями IT-Group розробляється індивідуальна стратегія для просування сайту відповідно до поставлених цілей і завдань.

Командна співпраця

Працювати з сайтом буде професійна команда співробітників, в тому числі: програміст, дизайнер, SEO-спеціаліст, спеціаліст з реклами, копірайтер. Команда може складатися від 3 до 10 фахівців в залежності від масштабів проекту.

Тільки «білі» методи просування

Жоден сайт, що просувається IT-Group, не постраждав від санкцій Google і інших пошукових систем.

Прозорість роботи

Вартість комплексу робіт по просуванню фіксується в момент укладання договору, і якщо Ваш сайт отримає конверсію більше ніж прогнозувалося - доплачувати не знадобиться.

Що входить в послугу просування сайту

Комплекс заходів з просування сайту включає в себе:
  • Глибокий аудит сайту
  • Аналіз конкурентів
  • Внутрішня оптимізація
  • Підбір семантичного ядра
  • Проектування структури сайту
  • Зовнішня оптимізація
  • Установка лічильників аналітики
  • Створення релевантного контенту

Готові до спілкування?


Довірте Ваші проблеми нашій команді професіоналів