IT АУТСОРСИНГ

IT-Group пропонує
комплексні IT-рішення для бізнесу


Ми працюємо для компаній різного профілю і масштабу діяльності.

ЕКСПЕРТНИЙ ПІДХІД

Технічний прогрес не стоїть на місці. Наші співробітники постійно проходять навчання, тому інфраструктура наших клієнтів завжди захищена сучасними технологіями.

Для нас немає нічого неможливого. Наші фахівці готові надати оптимальні рішення.

СТАБІЛЬНА РОБОТА

Ваші сервера, станції та мережеве обладнання знаходяться під постійним контролем системи моніторингу.

Про майбутні поломки ми дізнаємося раніше вас і завчасно попереджаємо про знос тих чи інших компонентів інфраструктури. Ми завжди маємо підмінний фонд компонентів для оперативної заміни або ремонту.

ЦІЛОДОБОВА ПІДТРИМКА

Ми надаємо послуги комп'ютерного аутсорсингу організаціям по всій Україні і СНД, підтримуємо високонавантажені сервери інтернет провайдерів, тому зобов'язані бути постійно на зв'язку.

При необхідності ми можемо прописати обслуговування 24/7 в договорі.

У НАС ВСЕ ВКЛЮЧЕНО

Весь перелік робіт і заходів входить в договір обслуговування.

Чому варто скористатися послугами ІТ аутсорсинга

  • Штатний системний адміністратор більшу частину дня зайнятий своїми справами і не надає звіти виконаної роботи, а заробітну платню отримує високу.
  • Ваш системний адміністратор пішов у відпустку, а сервер недоступний, пропав доступ до важливих даних і робота компанії підвисла.
  • Наймати системного адміністратора для кожного підрозділу затратно, а у самих не вистачає часу або досвіду.
  • Пропав інтернет, полетів сервер або глючить 1С, а до віддаленого сисадміна не додзвонитися.
  • Менеджери кожен день замість своєї роботи намагаються змусити інтернет працювати, а бухгалтерія не може провести документ, тому що воно знову все повисло!

Якщо ви зіткнулися хоча б з трьома з п'яти пунктів вище, то ласкаво просимо до співпраці з IT-GROUP!


Що входить в ІТ-аутсорсинг компаній

Обслуговування робочих місць
Планове профілактичне обслуговування. Відновлення працездатності після будь-якої несправності. Підключення до проактивної системи моніторингу. Перенесення, створення та налаштування робочих місць. Операційні системи і стандартне ПО. Консультація користувачів. Ліцензування ПЗ. Підтримка віддаленого робочого місця.
Забезпечення безперебійної роботи серверів
Планове профілактичне обслуговування. Пошук та усунення несправностей в роботі серверів. Підключення до проактивного системі моніторингу. Серверні операційні системи і серверне ПЗ. Створення резервних копій та відновлення даних.
Підтримка периферійного та офісного обладнання
Планове профілактичне обслуговування. Пошук та усунення несправностей офісного обладнання. Перенесення і налаштування обладнання. Можливість роботи в локальній мережі. Заміна витратних матеріалів.
Забезпечення функціонування електронної пошти
Планове профілактичне обслуговування. Пошук та усунення несправностей в роботі електронної пошти. Адміністрування поштової скриньки. Захист від спаму в поштових повідомленнях. Адміністрування корпоративних сервісів. Підтримка віддаленого доступу до корпоративної пошти.
Адміністрування доступу в інтернет
Планове профілактичне обслуговування. Пошук та усунення несправностей доступу до Інтернет. Моніторинг веб-трафіку.
Забезпечення працездатності мережі
Планове профілактичне обслуговування. Пошук та усунення несправностей в роботі мережі. Адміністрування активного мережного обладнання.
Забезпечення працездатності телефонії
Планове профілактичне обслуговування. Пошук та усунення несправностей в телефонній мережі. Установка і переміщення телефонів / факсів. Налаштування правил викликів і голосових сервісів.
Супровід 1С
Установка програмного забезпечення на комп'ютери. Управління списками користувачів. Створення резервних копій та відновлення даних.
Забезпечення інформаційної безпеки
Управління обліковими записами користувачів. Забезпечення захисту периметра мережі. Антивірусний захист робочих місць. Антивірусний захист серверів. Антивірусний захист Інтернет-трафіку і пошти. Адміністрування ресурсів шифрування.
Ремонт і закупівля обладнання
Координація ремонтів в Сервісцентр. Ремонт обладнання. Надання підміни на час ремонту.

Готові до спілкування?


Довірте Ваші проблеми нашій команді професіоналів