Відеоспостереження

Монтаж і обслуговування систем відеоспостереження

Зовнішні камери

Зовнішні камери для заміського будинку, котеджу, дачі, об'єктів будівництва та інших територій. Контролювати периметр і виявляти порушників та правопорушення.

Для під'їздів

Для під'їздів багатоквартирних будинків. Відстеження виходять і входять з під'їзду людей. Фіксація правопорушень на парковках і прибудинкової території.

На складах та базах

Фіксація розкрадань товарів, встановлення винних, спостереження за розподілом продукції. Контроль завантаження та вивантаження продукції.

Для ТЦ

У торгових і розважальних комплексах. Фіксація випадків крадіжок товарів і встановлення порушників. Запис поведінки відвідувачів і співробітників, розгляд спірних питань при надходженні таких.

В квартирах

У приміщеннях будинків і квартир. Установка камер відеоспостереження з метою контролю обслуговуючого персоналу і фіксації неправомірної поведінки.

В офісах

В офісах компаній. Для виявлення порушень посадових обов'язків, дотримання графіка роботи. Контроль відвідувань і фіксація робочого процесу.
Установка системи відеоспостереження на об'єктах замовника. Забезпечує запобігання на 80% потенційних пригод і приходить на допомогу при розслідуванні інших 20% інцидентів.

Готові до спілкування?


Довірте Ваші проблеми нашій команді професіоналів